Yorgan Yıkama Antalya - Firmaları - Fiyatları

Yorgan Yıkama Antalya

Antalya-Yorgan-Yıkama - Berrak Halı Yıkama Fabrikası Antalya

Yorgan ve Battaniye işlemini profesyonel makinalarımızda en iyi deterjanları kullanarak temiz ve hijyenik olarak yıkama yapmaktayız. Başkasına ait yorgan ve battaniyesiyleri karıştırmayıp ayrı ayrı yani tek tek yıkama yapılmaktayız.

Yorganlar ve battaniyeler bizleri soğuktan koruyan en iyi örtüdür. Bu nedenlerden dolayı üzerimizi örttüğümüz yorganlar zamanla toz, mikrop, bakteri ile iç içe konumundadır.

Bazı Yorgan Battaniye Yıkama Fabrikaları sadece üzerine su tutup bekleme ve çalkalama yaptırmadan yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yorgan Yıkama ile ilgili bilgi sahibi değilseniz, temizleme ve üzerinde oluşan kirlerin atılması o derece zordur. Makine da kaç derecede yani hangi ısıda, nasıl deterjan kullanılması gerektiği son derece önemlidir. Kimi Battaniyelerde ve yorganlarda yüksek ısıda işlem yapılması sonucunda çekme ve bozulmalar olmaktadır. Kullanılan Yorgan Battaniye Yıkama deterjanı kesinlikle yumuşatıcı özelliği olmalıdır.

Antalya Yorgan Yıkama yapan firmalar arasında en iyi şirketlerden birisiyiz. Yukarıda belirttiğimiz gibi düşük maliyetlerle bu işi yapan çok firma olduğunu da biliyoruz. Bu nedenlerden dolayı yıkama yaptıracağınız yerleri araştırmanızda fayda var.

Kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniyelerin senede en az 1 defa yıkanması gerekmektedir.

Yorgan Battaniye Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama fiyatları, çeşitlerine göre değişmektedir. Elyaf Yorgan Yıkama Fiyatı, Yün Yorgan Yıkama Fiyatı, Pamuk Yorgan Yıkama Fiyatı, Battaniye Yıkama Fiyatı tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere belirlenir.