Yerinde Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama Antalya

Antalya Yerinde Halı Yıkama hizmeti veren firmamız, halıların özelliklerine göre yıkama yapmaktadır. Yerinde Halı Yıkama duvardan duvara taşınmaz halılar için verilmiş hizmet türüdür. Taşınmaz halılar genellikle otel, motel, tatil köyü, camii, ofis, ev, işyeri gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Yerinde halı yıkama ve yöntemleri

Bonetle halı yıkama: Halının üzerine deterjan uygulanarak, uygulanan yerin üzerinden döner fırça kullanılmak suretiyle işlemyapılır. Daha sonra halı vakumlanarak kir ve sudan arındırılan bir yöntemdir.

Buharla halı yıkama : Sıcak suyla deterjan karıştırılarak halı içerisine burakılır. Daha sonra vakum makinasıyla geri çektirilir.

Kuru köpük halı yıkama : Köpük üreten özel şampuanlarla halının üzerinde gezdirilir. Kısa sürede köpük halının içine işleyerek kirlere yapışır. Güçlü vakum makinasıyla emdirilerek halı kirden arındırılır.

Kuru temizleme yöntemi :Bu yöntem idealdir.Halının üzeri özel temizlik tozuyla kaplanır. Kısa sürede tozlara yapışan kirler vakumlanarak halı temizlenir.

Yerinde Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz ?

Yerinde halı yıkama yapmak için özel ekipmanlar olması gerekmektedir. Ayrıca bu işi yapan kişininde tecrübe sahibi olması şarttır. Bütün bu anlatılanları tek bir profosyonel makinada yapıyoruz. Video da izlediğiniz makina dünya standartlarında en üst düzeyle yerinde halı yıkama işlemini mükemmellik derecesinde yapmaktadır. Makinanın içerisine su ve deterjan atıldıktan sonra ısıtıcı devreye girer. Isınan sulu deterjan makina yardımıyla halı üzerine püskürtme jetleri sayesinde dağıtılır, püskürtülen deterjan döner başlıklar sayesinde halıya iyice yedirilir. Aynı zamanda bu işlemler gerçekleşirken deterjana yapışan kirler aynı anda güçlü bir şekilde vakumlanır. Bu üç faktör, deterjanlama, fırçalama, vakumlama aynı anda tek bir makinayla gerçekleşmektedir. Yerinde halı yıkama normal şartlarda uzun zaman almaktadır. Fakat profosyonel makina sayesinde kısa zamanda çok iş üretmektedir. En önemlisi halı kısa zamanda kuruyarak kullanılır hale gelir.

Antalya Yerinde Halı Yıkama Fiyatları ve bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinden irtibata geçiniz.