Step Halı - Berrak Halı Yıkama Antalya

Antalya Step Halı Yıkama

Step Halı kalitesi ve çeşitliliği ile markalaşmış halı çeşitlerinden birisidir. Kılasik halı tarzlarından farklı bir halı türüdür. Desenleri modern çizgileri ve uzun tüylerin verdiği renk olayları nedeni ile iki ayrı grupta üretim yapılmaktadır. İlk grup parlak ve canlı renkler den oluşan halı grubu, ikinci grup ise koyu, pastel renklerden oluşan halılardır. Evlerimizde üzerine direk olarak oturmayı beton olan zeminle veya oda sıcaklığı farkını en iyi şekilde koruyan bir halı istiyorsanız Step halı çeşitleri isteklerinizi karşılayacak niteliktedir.

Step-Halı-Yıkama - Berrak Halı Yıkama Fabrikası Antalya

Avantajlarına gelecek olursak; Step halının en önemli ve büyük avantajı sıradan diğer halı modellerinin dışında bir görüntü sergilemesidir. Standart halı türlerinden sıkıldıysanız Step halılar sizler için daha doğru bir tercih sebebi olacaktır. Bunların dışında özellikle havaların sıcak olduğu yaz aylarında çıplak ayakla üzerine basıldığında iyi bir yumuşaklık hissi veriyor olması da en önemli avantajıdır.

Bu türler , kullanımına bağlı olarak yıl içerisinde en az iki kere yıkanmalıdır. Halı yıkama konusunda profesyonel firmalarca yıkanması gerektiğini tavsiye ettiğimiz bu türlerin, temizliği hem sizlerin hem sevdiklerinizin sağlığı bakımından son derece önemlidir. Evlerinizde evcil hayvan bakıyorsanız daha sık aralıklarla temizletmelisiniz. İyi bir şekilde yıkanan Step halısının lekeleri tekrar geri gelmez, üzerinde deterjan fazlalığı kalmaz. Berrak Halı Yıkama Firması olarak Step Halılarınızı fabrikamızda özenle temizlemekteyiz.