Antalya Muratpaşa Halı Yıkama Firması

Muratpaşa Halı Yıkamaya Hoş Geldiniz

Antalya-muratpaşa-halı-yıkama - Berrak-Halı-Yıkama-Fabrikası-Antalya

Antalya Muratpaşa halı yıkama firmaları arasında kurumsal, profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz.

Muratpaşa halı yıkama fabrikaları içerisinde uzman bir ekiple hizmet veren firmamızdan halı, koltuk, yorgan, battaniye gibi yıkanması gereken tüm hizmetleri güvenle yaptırabilirsiniz.

Bu ilçemize bağlı hizmet verdiğimiz tüm semtleri şöyle sıralayabiliriz; şirinyalı halı yıkama, fene halı yıkama, kırcami halı yıkama, güzeloba halı yıkama, çağlayan halı yıkama, lara halı yıkama, kızılarık halı yıkama, Yenigün halı yıkama gibi daha bir çok mahallelere hizmet sunmaktayız.

Muratpaşa halı yıkama fiyatları hakkında gün içerisinde istediğiniz zaman iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Temizleme ve yıkama hakkında merak ettiklerinizi halı yıkama sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Profesyonel ekip ile çalışan şirketimizin ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Halı temizleme fabrikamızda kesinlikle ağır kimyasallar, ağartıcılar kullanmıyoruz. Tamamen insan sağlığına ve çevreye duyarlı ekolojik halı yıkama şampuanı kullanıyoruz.

Ayrıca her halı türü aynı şekilde yıkanmaz. Türlerine göre özel yıkama teknikleri vardır. Örneğin el dokuma, milas, ladik, afgan, çin, bünyan, Nepal gibi türler kimi kök boyalı kimisi iplik yapısından farklı özelliklere sahiptir. Bunların nasıl yıkanacağını bilinmez ise renklerde solmalar ve bozulmalar kaçınılmaz olur.

Muratpaşa halı yıkama şirketleri arasında kaliteli , güvenilir, uzman bir firmayız. Kalitemiz asla tesadüf değildir.