Muratpaşa Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa halı yıkama şirketi; Firmamız Antalya Muratpaşa ilçesi ve mahallesinde oturan müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu halı, koltuk, yorgan, battaniye yıkamakonusunda hizmet vermektedir. Ayrıca Antalya Muratpaşa da uygun, ucuz halı yıkama, halı temizleme fiyatları ile müşterilerimizin yanındayız.

Uzman ekibimizle, üstün kaliteli temizlik ürünlerimizle, otomatik makinelerimiz ve 11 yıllık tecrübemiz ile tüm temizlik konusunda gereksinimleri en iyi şekilde karşılıyoruz.
Antalya Muratpaşa bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizde kullandığımız ekolejik bitkisel bazlı ürünler çevreye dost, insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyen, alerji yapmayan kaliteli ürünlerdir ve derinlemesine temizlik hijyen sağlar. Diğer yandan Yorgan ve Battaniyeler tek tek yıkama yapılır. Temizliğin ardından özel poşetlenerek adresinize teslim edilir.
Antalya Muratpaşa bölgesinde oturan müşterilerimize vermiş olduğumuz temizleme hizmetlerimizden Servis Ücreti alınmamaktadır.
Antalya Muratpaşa bölgesindeki yapmış olduğumuz diğer hizmetler arasında; Yerinde Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama da bulunmaktadır. Antalya Berrak halı yıkama firması olarak Antalya Muratpaşa bölgesindeki müşterilerimizin duvardan duvara kaplı kaldırılamaz halılarına, yerinde yıkama hizmetide ile ihtiyacı olan müşterilerimize profesyonel temizliği sunmaktayız.

Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Antalya Muratpaşa halı yıkama hizmetini veren firmamız, temizleme işlemini çamaşır suyu kullanmadan yapmaktadır. Çamaşır suyu gerek renk solmalarına gerekse desenleri bozmaktadır. Zarar vermeyen, insan sağlığına duyarlı biyolojik doğal temizlik ürünleri kullanmaktayız. İlk önce vakumlu süpürge makinesi ile süpürülmektedir. Vakumlama işleminde halılardaki toz ve benzeri yabancı maddeler tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Yıkama sırasında, başka halıların suyuna karışmadan yıkanmaktadır. Ucuz fiyatla halı yıkama hizmeti veren yerlerde tüm halıların bir araya toplanarak geceden havuzlu suya basıldığı ve yıkandığı bilinmelidir. Bu yöntemle yapılan temizliğin sağlıklı olması mümkün değildir. Çünki havuzlanan suyun içerisine birçok kişinin halısı birbirine karışmaktadır.

Muratpaşa Halı Yıkama Firması, Berrak Halı Yıkama Antalya Muratpaşa halı yıkama hizmetini profesyonel ekip ile gerçekleştiren şirketimiz, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Öncelikle özel bir toz alma makinesi ile halıların üzerindeki tozu alınmakta, sonra ise leke kontrolü yapılmaktadır. Bu işlemleri takiben çeşitler cinsine rengine ve kirine göre ayrılırlar. Bitkisel şampuan seçilmekte ve yıkama işlemine geçilmektedir. Antalya Muratpaşa Halı Yıkama Fabrikası olarak kesinlikle ağartıcı kimyasallar kullanmıyoruz. Halı Temizleme işlemi, otomatik makinalarda gerçekleştirilmektedir. Temizleme işleminin bitmesinin ardından sıkma makinesi ile halının fazla suları atılmaktadır. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra açık havada değil kapalı ortamda hava alacak şekilde kurutulmaktadır. Firmamızda her tür halı güvenli bir şekilde temizlenmektedir.

Muratpaşa halı yıkama Antalya fabrikamızda El Dokuma, Çin, Nepal, Hindistan, Türkmen, Azerbaycan, Milas, İran, Afgan, Buhara, Bünyan, Ladik, Pakistan türleri, özel yıkama teknikleriyle ve özel şampuanlar kullanılarak temizlenmektedir. Bu tür çeşitler kök boyalı olduğu için yıkama esnasında bozulma olasılıkları çok yüksektir. Uzman olmayan biri tarafından kesinlikle yıkanmaması gerekir. Altyapısı yetersiz, bilgiden yoksun yeni açılmış, sezonluk personelin hizmet verdiği firmalarında bu tür halılarda olumsuz sonuçlarla karşılaşmak her zaman mümkündür. Ayrıca bazı oto yıkamacılar halı yıkama fabrikası, halı yıkama şirketi, halı yıkama firması, halı yıkama yeri adı altında işletme açmaktadırlar. Oto yıkama merkezleri, adından da anlaşılacağı gibi sadece oto temizleme işi yapmalıdır. Bu tür yağlı hijyenden uzak bir ortamda halı temizleme mümkün olmaz.

Antalya Muratpaşa halı yıkama firmamız, halıları tamamen kapalı alanlarda, toz ve kirli ortamlardan uzakta yıkamaktadır. Donanımsız ve eğitimsiz elemanların bulunduğu yerlerde hijyenik bir ortamın da olmayacağı açıktır. Bu tür yerlerde bakterilerin oluşması kaçınılmazdır. Bu da insan sağlığına olumsuz etki yapmaktadır Antalya Muratpaşa Bölgesinde her semte ücretsiz servis imkanı sunarak Halı Temizleme konusunda hizmet vermekteyiz. Antalya Halı Yıkama firmaları arasında kaliteli yıkama ve hijyenik firmalar arasındayız. Kalite asla tesadüf değildir. Bu konuda iddalıyız.

Halı Yıkama video

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama