Makine Halı Yıkama Firması

Antalya bölgesinde en çok kullanılan makina halısı türleridir.Ülkemizde 25 ile 30 senelik geçmişi vardır. Günümüzde pek çok özellikte ve çeşitlilikte bulunmaktadır.

Adı üstünde makine halısı makina sistemlerinde hızlı bir zaman içerisinde daha çok sayıda ve kalitelerine göre çeşitlilik arz eden türleridir. Sekiz saat içerisinde bin metre kare üretmek mümkündür. Diğer el dokuma gibi sanat değeri taşımazlar. Kullanılan renk çeşitleri az olup en fazla sekiz renge kadar çıkmaktadır.

Tekstil ürünleri içerisinde önemli bir yeri olan Makine halısı eskiden taban halısı olarak dokunmuş olup genellikle yünden yapılmaktaydı. Günümüzde hem kullanım yeri hem de miktar olarak artan halılarda sadece yün ipliği kullanımı yeterli olmadığı için alternatif iplerin kullanılması zorunlu olmuştur.

Makina halısı yıkama da Berrak halı yıkama olarak bize gelen halılarınızı itina ile makina halısı el dokuma ve diğer halı türleri halısı olarak ayırt ettikten sonra yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Makine-halısı-yıkama- Berrak-halı-yıkama-Antalya Antalya Berrak halı yıkama olarak en az sizler kadar bizim içinde halılarınız önem arz etmektedir. İşimizde göstermiş olduğumuz özen güvenimiz sizleri memnun edecektir. Makine halılarınız içiniz rahat olarak yıkansın size de hijyenik bir şekilde temizliğin tadını çıkartmak kalsın.

Günümüzde en çok kullanılan halı türleri arasında yerini alan makina halıları bir çok firmalar ve işletmelerde kullanılmaktadır. Okul, ofis, hastane cami gibi geniş alana sahip bu halılar insanların çok kalabalık ortamlar içerisinde olduğu için çok çabuk kirlenmelere neden olacaktır.

Bir çok insan sayısının üzerinden geçtiği bu halıların üzerlerinde mikropların çoğalması ve insan sağlığını olumsuz etkilemesine neden olacaktır. Makina halısı, dikkat edilerek temizlemek gereklidir. Bu nedenle Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen makina halısı yıkama işlemlerimiz itina ile gerçekleşmektedir.

Yaptığımız çalışmalar ile halılarda derinlemesine yıkama gerçekleştirerek saç telleri, kir, toz ve mikroplardan arındırarak temizliğimizi yapmaktayız.Kullanmış olduğumuz ekolojik temizlik ürünleri sayesinde makina halıları ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşmuş olur.Kesinlikle klor kullanmıyoruz.Klor halıya zarar verme olasılığı çok yüksektir. Makina halısı yıkama esnasında teknolojik santrifüj sıkma makinamız ile yıkanan halıların suyu üzerinden atılarak üzerindeki kir ve mikropların atılması gerçekleşir. Birinci aşama Yıkama, İkinci aşama sıkma ve Üçüncü aşama kurutma üçlüsünün ardından halılarınız son aşama olarak paketleme yapılarak teslim edilmektedir.

Servis ağımız ile makina halısı yıkama işinde oldukça başarılı işler yapmaktayız. Gösterdiğimiz olduğumuz profesyonel yıkama ve temizlik işlerimizde sizlerde makina halılarınızı bizlere teslim ederek güvenebilirsiniz.