Halı Yıkama Antalya Konyaaltı - Berrak Halı Yıkama Antalya

Konyaaltı Halı Yıkamaya Hoş Geldiniz

Antalya-konyaaltı-halı-yıkama - Berrak Halı Yıkama Fabrikası Antalya

Antalya Konyaaltı halı yıkama; Berrak Halı Yıkama, Antalya Konyaaltı ilçesi ve mahallesinde oturan müşterilerimizinihtiyaç duyduğuhalı, koltuk, yorgan, battaniye yıkama konusunda hizmet vermektedir.

Antalya Konyaaltı halı yıkama firması olarak, bitkisel bazlı şampuanlar kullanarak derinlemesine temizlik yapmaktadır. Firmamız, otomatik makineler ile halılarınızı el değmeden yıkamaktadır. Ayrıca tek tek birbiriyle karışmadan halı yıkama yapılmaktadır. Çünkü havuz sistemi kullanmıyoruz. Bu da temizleme işleminin sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Konyaaltı ilçesinde uygun, ucuz halı yıkama fiyatları ve halı yıkama kampanyası ile de yılın dört mevsimi destek vermektedir. Halı Temizleme basite alınacak bir işlem değildir. Evlerimizde yaptığımız düzenli olarak temizlenen halılarda bile gözle görülmeyen bakteri ve lekelerin olması mümkündür. Ayrıca evlerde yapılan temizleme işleminde ne yaparsak yapalım derinlemesine temizlik mümkün olmaz. Evlerde yapılan silme işlemi piyasada satılan halı deterjanları ile yapılmaktadır. Fakat bu kimyasal deterjanlar kimi zaman halı üzerinde olumsuz etki bırakır. Yani ağartıcı özellikleri olduğu için o noktada belirgin bir iz bırakırlar. Çok sık kullanılması halinde reng tonlarında solma ihtimali yüksektir.

Halıların merkezimize gelmesinin ardından il olarak tür ve çeşitlerine göre ayrılır. Çünkü her tür aynı şekilde yıkanmaz. Yıkama işlemine alınmadan önce ön inceleme yapılmalıdır, bu inceleme esnasında yırtık ve lekeler tespit edilmelidir. Leke varsa yıkama işleminden önce veya sonrasında leke çıkarıcılar kullanılarak lekelerin çıkarılması sağlanmalıdır. Daha sonra halılar otomatik yıkama makinelerine alınarak bitkisel şampuanları ile yıkanmaktadır. Yıkama işleminin tamamlanmasından sonra durulama işlemine geçilmektedir.

Deterjan kalıntısının kalmaması için çok iyi durulama yapılması gerekir. Bu aşamanın ardından rulo haline getirilen halının suyunu atması için sıkma işlemine geçilir, sularından arındırılır. Sıkma işleminden sonra özel olarak tasarlanmış kurutma bölümüne alıp, burada kuruması sağlanmaktadır. Kurutma tam olmalı hiç nem kalmamalıdır. Nem iplik yapısına zarar verip küflenmesine neden olmaktadır. Kurutma işleminin ardından paketleme makinasında poşetlendikten sonra teslimata hazır hale gelir.