Kepez Halı Yıkama

Antalya Kepez Halı YıkamaKepez Halı Yıkama Firması

Kepez Halı Yıkama; Antalya Kepez ilçesinde halı yıkama hizmetini profesyonel ekibimizle ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle yapmaktayız. Kepez halı yıkama, denince ilk akla gelen Antalya Berrak Halı Yıkama firması olarak Kepez ilçesi ve mahallesinde oturan müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu halı, koltuk, yorgan, battaniye yıkama konusunda hizmet vermektedir.

Antalya'da Kepez Halı Yıkama firması olarak uygun, ucuz halı yıkama fiyatları ile kepez ilçesinde siz değerli müşterilerin her zaman yanındadır.
Antalya Kepez bölgesinde halı yıkama hizmetlerimizde adresinizden ücretsiz servis ile alınan halılarınız fabrikamızda otomatik makineler ve uzman ekibimiz tarafından en iyi şekilde temizlenir. Her tür ayrı ayrı yıkanır. Yıkama işleminin ardından diğer hizmetilerimizde olduğu gibi özel poşetlerlerin içinde adresinize teslim edilir.

Antalya Kepez bölgesinde ayrıca Yerinde Koltuk, Yatak Yıkama hizmetlerimiz arasındadır.

Kepez bölgesinde ikamet eden müşterilerimizin duvardan duvara kaplı yada kaldırılamaz halılarına, çeşidine uygun yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. Her tür halıyı güvenli ve garantili Temizleme hizmeti sunmaktayız.

Halı yıkama titizlikle yapılması gereken bir işlemdir ve bu konuda uzmanlaşmış olan halı temizleme firmaları tarafından yapılmalıdır. Kepez halı temizleme hizmeti veren firmamız, oluşan lekelerin de özel tekniklerle çıkarmaktadır. Gerek üzerinde gerekse iplik dibinde en ufak bir leke kalmamaktadır. Ama her lekede yüzde yüz çıkacak diyede bir şey yoktur. Tamamen iplik yapısıyla ilgili bir konudur.

Antalya Kepez halı yıkama firmamız, tam otomatik makineler, kapalı kurutma odaları, ekolojik bitkisel şampuanlar, uzman personel ile hizmet vermektedir. Halılar çeşitlerine göre ayrılarak yıkama yapılmaktadır. Ayrıca firmamızda yıkama işlemi bir arada değil ayrı ayrı yapılmaktadır. Kesinlikle havuz sistemi kullanmıyoruz. Çünki havuz sisteminde tümü birbiriyle karışmaktadır. Düşününki tüm kirler birbirine karışmasını, ne kötü bir durum. Fakat ayrı ayrı yıkanması halinde, kirleri birbirine karışması da önlenmektedir. Yıkama işleminden önce özel vakumlama süpürgesiyle üzerindeki tozlar alınmalıdır.

Antalya Kepez Halı Temizleme firmamız, Antalya’nın diğer tüm ilçelerinede hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz, halıları evden teslim almakta ve yıkama fabrikasına getirmektedir.Teslim alınırken inceleme yapılıp, üzerinde yırtık ve benzeri durumlar tespit edilmelidir Fabrikamıza getirildikten sonra çeşit ve türlerine göre ayrıldıktan sonra yıkama yerine alınmaktadır. Bu bölümde bitkisel bazlı şampuanlarla otomatik makinelerde yıkanıp ardından durulama yani suyunu sıkma işlemine geçilmektedir. Tüm bu aşamaları tamamlandıktan sonra, kurutma alanına alınmakta ve tam kuruması sağlanmalıdır.Kuruması bittikten sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilmektedir.

Antalya bölgesi denilince akla gelen en iyi firmaların arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bölgelere hizmet vermekteyiz.