Kepez Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama Antalya

Kepez Halı Yıkamaya Hoş Geldiniz

Antalya-Kepez-Halı-Yıkama - Berrak-Halı-Yıkama-Antalya

Kepez Halı Yıkama; Antalya Kepez ilçesinde halı yıkama hizmetini profesyonel ekibimizle ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle yapmaktayız.

Antalya Kepez Halı Yıkama; Berrak halı yıkama firması olarak Kepez ilçesi ve mahallesinde oturan müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu halı, koltuk, yorgan, battaniye yıkama konusunda hizmet vermektedir.

Uygun, ucuz halı yıkama fiyatları ile kepez ilçesinde siz değerli müşterilerin her zaman yanındadır.
Adresinizden ücretsiz servis ile alınan halılarınız fabrikamızda otomatik makineler ve uzman ekibimiz tarafından en iyi şekilde temizlenir. Her tür ayrı ayrı yıkanır. Yıkama işleminin ardından diğer hizmetilerimizde olduğu gibi özel poşetlerlerin içinde adresinize teslim edilir.

Halı yıkama titizlikle yapılması gereken bir işlemdir ve bu konuda uzmanlaşmış olan halı temizleme firmaları tarafından yapılmalıdır. Kepez'de halı temizleme hizmeti veren firmamız, oluşan lekelerin de özel tekniklerle çıkarmaktadır. Gerek üzerinde gerekse iplik dibinde en ufak bir leke kalmamaktadır. Ama her lekede yüzde yüz çıkacak diyede bir şey yoktur. Tamamen iplik yapısıyla ilgili bir konudur.

Firmamız, tam otomatik makineler, kapalı kurutma odaları, ekolojik bitkisel şampuanlar, uzman personel ile hizmet vermektedir. Halılar çeşitlerine göre ayrılarak yıkama yapılmaktadır. Ayrıca firmamızda yıkama işlemi bir arada değil ayrı ayrı yapılmaktadır. Kesinlikle havuz sistemi kullanmıyoruz. Çünki havuz sisteminde tümü birbiriyle karışmaktadır. Düşününki tüm kirler birbirine karışmasını, ne kötü bir durum. Fakat ayrı ayrı yıkanması halinde, kirleri birbirine karışması da önlenmektedir. Yıkama işleminden önce özel vakumlama süpürgesiyle üzerindeki tozlar alınmalıdır.

Antalya bölgesi denilince akla gelen en iyi firmaların arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bölgelere hizmet vermekteyiz.