Halı Yıkama Antalya - Berrak Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı YıkamaHalı Yıkama Antalya

Antalya bölgesinde halı yıkama hizmetimizle; antika, el dokuma, nepal, yün halı, ipek halı ve makine halılarınız tüm bunlar özenle yıkanır ve güneş görmeden kapalı ortamda hava sürkilasyonu ile kurutulmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları, halı yıkama firmaları arasında o kadar değişkenlik göstermektedir ki kendinizi kaybolmuş hissetmeniz samimi bile değildir. Peki, fiyatlarda nasıl bu kadar fark olabilir?
Bu soruya verilecek en kısa cevap, firmaların halı yıkama kaliteleri arasında uçurumlar olduğudur. Halı yıkama firmaları, özellikle fiyatları düşük olanlar, halı yıkamada standartları karşılamaya yönelik bir tavır sergilemekten uzaktır.
Yıkama işlemi sırasında kullanılan halı yıkama şampuanı, durulama sırasında akan su, lekeleri tedavi etmek için kullanılan leke çıkarıcılar ve tüm masrafları azaltan bir halı yıkama fabrikasının yaptığı tek şey kesilebilecek sulamadan başka bir şey değildir.
Bu nedenle profesyonel halı yıkama hizmeti veren halı yıkamacılardan uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet alarak düşük standartlarda verilen halı yıkama hizmetlerinden ve risklerden kurtulacaksınız.

Halı Yıkama Firmaları
Son yıllarda tüm dünyada halı yıkama firmalarının sayısında önemli bir artış olmuştur. Bu durum halıları için yıkama hizmeti alan tüketicilerin lehinde gibi görünse de aslında onların aleyhine olmuştur. Çünkü büyük şehirlerdeki halı yıkama firmaları bile henüz istenilen kalite standardına ulaşmış değil. Standartların yükseltilmesi için profesyonel hizmet veren firmaların sayısının artması gerekiyor.

Uzman Halı Yıkama Hizmeti
Halı yıkama hizmeti istek edildiğinde; servis aracımız adresinizden halılarınızı teslim alır. Müşteri ve halı tür bilgilerini içeren bir alıntı ile kayıt dibine alınan halılarınız, emin bir biçimde halı yıkama fabrikasına ulaştırılmaktadır.
Genel yapınak ön yıkama kontrolünden sonrasında toz tabakası çırpma makinasından geçirilir ve yıkama işlemi için ayrı bir grupta makineye geri gönderilir. Halının cinsine nazaran değişik temizlik maddeleri kullanılmaktadır. Yıkandıktan sonrasında kurutulur.
Halınız tamamen kuruduktan sonrasında havalandırma ve paketleme işlemleri ile teslimata hazırlanır.

Halıdan leke nasıl çıkar?