Halı Yıkama Antalya - Berrak Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı YıkamaHalı Yıkama

Antalya bölgesinde halı yıkama hizmetimizle; antika, el dokuma, nepal, yün halı, ipek halı ve makine halılarınız tüm bunlar özenle yıkanır ve güneş görmeden kapalı ortamda hava sürkilasyonu ile kurutulmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları, halı yıkama firmaları arasında o kadar değişkenlik göstermektedir ki kendinizi kaybolmuş hissetmeniz samimi bile değildir. Peki, fiyatlarda nasıl bu kadar fark olabilir?
Bu soruya verilecek en kısa cevap, firmaların halı yıkama kaliteleri arasında uçurumlar olduğudur. Halı yıkama firmaları, özellikle fiyatları düşük olanlar, halı yıkamada standartları karşılamaya yönelik bir tavır sergilemekten uzaktır.
Yıkama işlemi sırasında kullanılan halı yıkama şampuanı, durulama sırasında akan su, lekeleri tedavi etmek için kullanılan leke çıkarıcılar ve tüm masrafları azaltan bir halı yıkama fabrikasının yaptığı tek şey kesilebilecek sulamadan başka bir şey değildir.
Bu nedenle profesyonel halı yıkama hizmeti veren halı yıkamacılardan uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet alarak düşük standartlarda verilen halı yıkama hizmetlerinden ve risklerden kurtulacaksınız.

Halı Yıkama Firmaları
Son yıllarda tüm dünyada halı yıkama firmalarının sayısında önemli bir artış olmuştur. Bu durum halıları için yıkama hizmeti alan tüketicilerin lehinde gibi görünse de aslında onların aleyhine olmuştur. Çünkü büyük şehirlerdeki halı yıkama firmaları bile henüz istenilen kalite standardına ulaşmış değil. Standartların yükseltilmesi için profesyonel hizmet veren firmaların sayısının artması gerekiyor.

Uzman Halı Yıkama Hizmeti
Halı yıkama hizmeti istek edildiğinde; servis aracımız adresinizden halılarınızı teslim alır. Müşteri ve halı tür bilgilerini içeren bir alıntı ile kayıt dibine alınan halılarınız, emin bir biçimde halı yıkama fabrikasına ulaştırılmaktadır.
Genel yapınak ön yıkama kontrolünden sonrasında toz tabakası çırpma makinasından geçirilir ve yıkama işlemi için ayrı bir grupta makineye geri gönderilir. Halının cinsine nazaran değişik temizlik maddeleri kullanılmaktadır. Yıkandıktan sonrasında kurutulur.
Halınız tamamen kuruduktan sonrasında havalandırma ve paketleme işlemleri ile teslimata hazırlanır.

Halı Yıkama: Nasıl Yıkanır, Profesyonel Yıkama Nasıl Olur
Hem yerden yere aynı zamanda duvardan duvara halılarınızı pak ve sıhhatli tutmanın en etken yolu halı yıkamadır. Çok sık kullanılmayan yada insan trafiğinin fazla olmadığı evlerde bile halılar bir çok vakit toza, kire, yiyecek dökülmelerine, bakterilere, uçucu doğal bileşiklere ve daha birçok zararı dokunan maddeye maruz kalmaktadır.
Halıların tertipli olarak temizlenmesi yüzey temizliği için etken olurken, halı yüzeylerinin altında biriken zararı dokunan maddeler sadece halı yıkanarak temizlenebilir.
Düzenli halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek uzun süre kullanmanıza olanak sağladığı gibi, daha rahat nefes alabileceğiniz sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanıza da yardımcı olur.

Halılar Ne Zaman Yıkanmalıdır?
Halılarınız minimum 6 ay en çokca 12 ay arayla yıkanmalıdır. Bu tür hususlara dikkat etmezseniz halıların arasında bakteri yerine böceklerin oluşmasına da sebep olursunuz. Böcekler halının kendisini yemek olarak kullanır ve hızla ürerler.
Evinizde emekleyen bir evladınız bulunduğunu ve bu halının bütün yüzeyi dolaştığını varsayın. Ne kadar tehlikede bulunduğunun bilincinde mısın? Bu tür durumları yaşamak ne olursa olsun istenmeyen bir durumdur.

Halı Yıkama Deterjanlarının Özellikleri Nelerdir?
Gelişen halı yıkama teknolojisine paralel olarak üretilen halı yıkama deterjanları, ilk defa gerçek ve detaylı bir halı yıkama için çok önemli avantajlar sağlarken, koruyucu hammaddesi ve parlaklık özellikleriyle de dikkat çekiyor. Halı yıkama deterjanlarının genel özelliklerine bakacak olursak halı yıkama deterjanlarının halılarda kalıntı bırakmadığı görülür.

Halıdan leke nasıl çıkar?