Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Antalya - Berrak Halı Yıkama

Antalya En İyi Halı Yıkama %100 Müşteri Memnuniyeti

Halı Yıkama;Günümüzde birçok kişi halıyı temizlemeye çalışıyor, bazen iyi yıkanıyor, bazen çok kötü yıkama uygulaması oluyor. Profesyonel halı temizliği, halının derinlemesine temizlenmesi ve halıya zarar vermeden işin tamamlanması işlemidir.

Halı yıkama ustalık, tecrübe, bilgi, tecrübe ve deneyimli ekip ve ekipman gerektiren bir iştir. Günümüzde farklı ipliklerle dokunan halı çeşitleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine ve modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür ve her bir iplik halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Her ipliğin kendine has özellikleri vardır. Kaliteli halı ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayan, izleyip kullandığınızda memnun kalmanızı sağlayan bir halıdır.

Halı yıkama firmaları arasında konusunda uzman kadro ve profesyonel ekipmanlarla siz değerli Antalya halkına uzun yıllardır kaliteli hizmet vermekteyiz.

Halı ve kilimleriniz söz konusu olduğunda, halı yıkama terimi genellikle yanıltıcı bir şekilde kullanılmaktadır. Halı temizliği sadece temiz kalmaları için değil, aynı zamanda parlaklık ve renklerini korumalarını sağlamak için de yapılır. Aslında halılarınız temizlenmeden önce dikkat edilmesi gereken pek çok şey vardır. Bu şekilde uzun yıllar dayanmalarını sağlayabilirsiniz.

Öncelikle halı yıkamanın düzenli olarak yapılmasının önemli olduğunu unutmamalısınız. Bunun nedeni toz, kir ve diğer lekelerin kilimlerimizin tüylerine kolay nüfuz edebilmesidir. Bu hususları dikkate almazsanız beklenenden çok daha kısa sürede değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu nedenle halılarınızı düzenli olarak temizlenmesi için profesyonel halı yıkama firmaları tarafından düzenli olarak hizmet almanız şiddetle tavsiye edilir.

Halı yıkama yapılırken, El dokuma, milas, gibi halılar makine halılarınızdan ayrılırlar. Dokuma tekniklerine göre özel olarak yıkama işlemine tabi tutulurlar. Kapalı ortamlarda güneş ışığına maruz kalmadan kurutulurlar.

Her çeşit yıkama tekniği farklı olduğu için, kullanılan deterjanlarda değişiklik göstermektedir. Özellikle yeni nesil bambu halılar, kök boyalı olanlar kesinlikle uzman personel tarafından yıkama yapılması gerekmektedir. Yoksa boyaların birbirine karışması kaçınılmaz olur ve iplik yapıları bozulur.

Bu konuda profesyonel ekibimizle halı yıkama ve temizleme şirketi olarak kusursuz hizmet vermekteyiz.

En çok müşterilerden duyulan şikayet konuları, halılarının güzel yıkanmaması, renklerinin karışmış olması, ağartıcılar kullanılarak renklerin solması, servis saatlerinin düzensiz olması gibi bir çok örneklendirme yapılabilir.

ucuz halı yıkama fiyatı ile yıkatmak isterken daha büyük sorunlarla karşılaşmaktasınız. Şunu unutmamalıyız ki hiçbir zaman kalite ucuza satın alınmaz.