Halı Yıkama - Antalya Halı Yıkama - Firması

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama Fabrikası

HALI YIKAMA ANTALYA

Halı Yıkama hizmetinde hijyen ve Müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında ilk başta gelmektedir.

Halı yaşamakta olduğumuz, evlerimizde, ofislerimizde, otel, cami kısacası bulunmakta olduğumuz birçok ortamda sağlık bakımından çok önemlidir. Günlük hayatımızda kullanıldığı ve üzerine basıldığı için toz ve kire maruz kalmaktadır. Oluşan bu kirlerin ve tozların temizlenmesi sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle toza alerjisi olanlar için. Bu noktada hijyenik yıkama konusunda uzman ekibimizle sizlere destek vermekteyiz.
Hizmet verdiğimiz müşterilerin yüzde seksenini bayanlardan oluşturmaktadır. Bayanlar denilince temizlik işleri konusu daha hassas bir hal alır.
Bayanlar halı temizliği, perde temizliği, stor perde temizliği, kıyafet temizliği, çamaşır temizliği konusunda çok titizlerdir. Her şeyin mükemmelini isterler. Bu nedenden dolayı en iyi temizleme hizmetini beklerler.
Bu sektörde profesyonel olarak yapmış olduğumuz işlerden çok iyi yönde eleştiriler almaktayız.
Bundaki en büyük etkenimiz, Sektörde kullanmış olduğumuz teknolojik otomatik makinalarımızdır. Bu anlamda sektörde öncü firma olup makina teknolojilerini yakından takip etmekteyiz.

Halı yıkama firmaları arasında seçkin bir firmayız. Örneğin bir döşemealtı, Milas, yağcı bedir kısacası el dokuma halılarından iyi ve temiz bir sonuç elde etmek istiyorsak, halının önce arka yüzleri yıkanıp durulanır daha sonra ön yüzleri deterjanlanıp durulanır. Gelberi dediğimiz sistemle defalarca yapılıp üzerindeki kir akıtılır, tekrar bir önceki sistemde olduğu gibi şampuanlanıp durulanır.

Böylece istenilen yıkama yapılarak sonuca ulaşmış oluruz. Yıkadığımız halılar kök boya ile yapıldığı için yıkama esnasında boyaların birbirine karışma riskide çok yüksektir. Yıkamacı kişi uzman değilse bu kaçınılmaz olur.

Halı Yıkama FirmasıBerrak halı yıkama fabrikası olarak bu konuda deneyimli bir işletmeyiz. Ayrıca önceden boyaları karışmış halılarında düzeltme işlemlerini yapmaktayız
Günümüzde her sektörde olduğu gibi halı yıkama, halı temizleme adı altında bir çok iş yeri açılmıştır. Bir çoğu temizlikten yoksun, yıkama işini bilmeyen tecrübesiz işletmelerden oluşmaktadır. Piyasada yer edinmek için maliyetlerini bile kurtarmayan ucuz halı yıkama fiyatları ile broşür ve el ilanları dağıtmaktadırlar.

En çok müşterilerden duyulan şikayet konuları, halılarının güzel yıkanmaması, renklerinin karışmış olması, ağartıcılar kullanılarak renklerin solması, servis saatlerinin düzensiz olması gibi bir çok örneklendirme yapılabilir. ucuz halı yıkama fiyatı ile yıkatmak isterken daha büyük sorunlarla karşılaşmaktasınız. Şunu unutmamalıyız ki hiçbir zaman kalite ucuza satın alınmaz. Sağlığınız ve çocuklarınızın sağlığını düşünüyorsanız iletişime geçtiğiniz yerleri araştırmanızda fayda var.

Vermiş olduğunuz halılarınızın başına bir şey gelmesini istemiyorsanız, sizde kaliteli Antalya halı yıkama firması olan Berrak firmasını tercih etmelisiniz.