Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan Battaniye Yıkama

Battaniye Yorgan yıkama

Battaniyelerin ve yorganların uygun koşullar altında yıkanması ve kurutulması işlemlerinden sonra ilk günkü temizliği ile kullanılabilmektedir.

Yorgan ve Battaniye yıkama işlemlerinde kullanılan ekipmanlar battaniyelerin üretim ve yıkama özelliklerine bağlı olarak temizlenmekte olduğu için herhangi bir tahribat durumu söz konusu olmamaktadır.
Antalya battaniye yorgan yıkama seçenekleri içerisinde güvenli hizmet anlayışı ile hizmet verdiğimiz için müşteri potansiyelimiz de oldukça geniş kitlelerden oluşmaktadır. Bu sayede Antalya il ve ilçelerinde geniş kitlelere ulaşılabilmektedir.
En hijyenik battaniye yorgan yıkama koşulları
Firmamız en hijyenik battaniye yıkama koşullarını sunduğu için küçük veya büyük evinizdeki tüm battaniyeleri tek seferde yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda toplu temizlik hizmetlerinde daha uygun ödeme seçenekleri sunulabilmektedir.

Yorgan Yıkama Antalya

Antalya-Yorgan-Yıkama - Berrak Halı Yıkama Fabrikası Antalya

Yorgan ve Battaniye işlemini profesyonel makinalarımızda en iyi deterjanları kullanarak temiz ve hijyenik olarak yıkama yapmaktayız. Başkasına ait yorgan ve battaniyesiyleri karıştırmayıp ayrı ayrı yani tek tek yıkama yapılmaktayız.

Yorganlar ve battaniyeler bizleri soğuktan koruyan en iyi örtüdür. Bu nedenlerden dolayı üzerimizi örttüğümüz yorganlar zamanla toz, mikrop, bakteri ile iç içe konumundadır.

Bazı Yorgan Battaniye Yıkama Fabrikaları sadece üzerine su tutup bekleme ve çalkalama yaptırmadan yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yorgan Yıkama ile ilgili bilgi sahibi değilseniz, temizleme ve üzerinde oluşan kirlerin atılması o derece zordur. Makine da kaç derecede yani hangi ısıda, nasıl deterjan kullanılması gerektiği son derece önemlidir. Kimi Battaniyelerde ve yorganlarda yüksek ısıda işlem yapılması sonucunda çekme ve bozulmalar olmaktadır. Kullanılan Yorgan Battaniye Yıkama deterjanı kesinlikle yumuşatıcı özelliği olmalıdır.

Antalya Yorgan Yıkama yapan firmalar arasında en iyi şirketlerden birisiyiz. Yukarıda belirttiğimiz gibi düşük maliyetlerle bu işi yapan çok firma olduğunu da biliyoruz. Bu nedenlerden dolayı yıkama yaptıracağınız yerleri araştırmanızda fayda var.

Kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniyelerin senede en az 1 defa yıkanması gerekmektedir.

Yorgan Battaniye Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama fiyatları, çeşitlerine göre değişmektedir. Elyaf Yorgan Yıkama Fiyatı, Yün Yorgan Yıkama Fiyatı, Pamuk Yorgan Yıkama Fiyatı, Battaniye Yıkama Fiyatı tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere belirlenir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp