Yerinde Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama Antalya

Yerinde Halılar büyüklüğü açısından Yere Sabitlendiğinden dolayı, hem cebinizi ayrıca zamanınızı etkiler. Profesyonel ekibimiz ve son sistem makinelerimizle Antalya Yerinde Halı Yıkama işinde de yılların vermiş olduğu tecrübemizle taleplerinizi karşılamaktayız.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Verilen Mekanlar

Oteller, İşyerleri, Camii, Kuran Kursları, Evler diye sıralayabiliriz. Kullanmış olduğumuz kimyasallar; Yerinde Halı Temizliği şampuanı olarak bitkisel bazlı Halı Şampuanı ve leke çıkarıcıları kullanılmaktadır.

Yerinde Yıkama işlemi yapılan halılarınız mevsimsel olarak yaz Aylarında 3–6 Saat, kış aylarında ise 9–10 Saati bulmaktadır. Yapılan bu işlemlerden sonra 3 – 4 Saat Kadar Halının bulunduğu ortam havalandırılması sağlanır. Yıkama işlemi garantili olarak yapılmaktadır. Halılarda, Solma, Çekme veya kötü nem kokusu gibi sonuçlar söz konusu değildir.

Antalya Yerinde Halı Yıkama Firması olarak güvenilir, kaliteli yıkama deterjanlar ve doğru işlemler İle halıların temiz ve bakımlı kalması Sağlanmış oluyor. Bakteri ve mikroplardan temizlenmiş olan Halılarınız temiz, hijyenik ve sağlık açısından uygun Olarak sizlere teslim edilmektedir. Yerinde Halı Yıkama hizmetinde şirketimizden destek alabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama - Antalya

Yerinde halı yıkama ve yöntemleri

Bonetle halı yıkama: Halının üzerine deterjan uygulanarak, uygulanan yerin üzerinden döner fırça kullanılmak suretiyle işlemyapılır. Daha sonra halı vakumlanarak kir ve sudan arındırılan bir yöntemdir.

Buharla halı yıkama : Sıcak suyla deterjan karıştırılarak halı içerisine burakılır. Daha sonra vakum makinasıyla geri çektirilir.

Kuru köpük halı yıkama : Köpük üreten özel şampuanlarla halının üzerinde gezdirilir. Kısa sürede köpük halının içine işleyerek kirlere yapışır. Güçlü vakum makinasıyla emdirilerek halı kirden arındırılır.

Kuru temizleme yöntemi :Bu yöntem idealdir.Halının üzeri özel temizlik tozuyla kaplanır. Kısa sürede tozlara yapışan kirler vakumlanarak halı temizlenir.

Yerinde Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz ?

Yerinde halı yıkama yapmak için özel ekipmanlar olması gerekmektedir. Ayrıca bu işi yapan kişininde tecrübe sahibi olması şarttır.

Bütün bu anlatılanları tek bir profosyonel makinada yapıyoruz. Video da izlediğiniz makina dünya standartlarında en üst düzeyle yerinde halı yıkama işlemini mükemmellik derecesinde yapmaktadır.

Makinanın içerisine su ve deterjan atıldıktan sonra ısıtıcı devreye girer. Isınan sulu deterjan makina yardımıyla halı üzerine püskürtme jetleri sayesinde dağıtılır, püskürtülen deterjan döner başlıklar sayesinde halıya iyice yedirilir.

Aynı zamanda bu işlemler gerçekleşirken deterjana yapışan kirler aynı anda güçlü bir şekilde vakumlanır.

Bu üç faktör, deterjanlama, fırçalama, vakumlama aynı anda tek bir makinayla gerçekleşmektedir. Yerinde halı yıkama normal şartlarda uzun zaman almaktadır. Fakat profosyonel makina sayesinde kısa zamanda çok iş üretmektedir.

En önemlisi halı kısa zamanda kuruyarak kullanılır hale gelir.

Antalya Yerinde Halı Yıkama Fiyatları ve bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinden irtibata geçiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp