Stor Perde Yıkama - Antalya

Stor Perde Yıkama - Antalya

Stor perde yıkama

Stor Perde işi çok hızlı gelişmesiyle piyasada sağlam bir yerde bulunan Berrak halı ve Perde Yıkama hizmetinizdedir.

Bilindiği gibi stor perdelerin mazisi daha yeni sayılır. Bazı iş yerlerinde kullanılan bu perdeler zamanla şekil ve model değiştirerek evlerde de kullanılmaya başladı.

Evlerde gerçekten stor olarak bilinen göz alıcı ve kullanışlı perde olan stor perdeler tabiki diğer kullanılan perdeler gibi zamanla kirlenmeye yüz tutar. Bunun için de temizlenmesi ve hatta yıkanması gerekir.

Stor perdelerin hayatımıza girmesiyle bir sektör haline dönüşen stor perde yıkama firmaları da çoğalmaya başlamıştır. Burada asıl olan firmaların çokluğu değil gerçekten kaliteli ve temiz bir perde yıkama ortaya çıkaran firmalardır.

Bizde kendimizi bu konuda eğiterek ve yurt içinde bu konuda düzenlenen seminer ve toplantılara katılarak sektörde iddialı olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız.

Kullandığımız stor perde yıkama makinaları son model olup teknolojinin sunmuş olduğu son imkânlarla donatılmışlardır. Stor perdelerin yıkanması, normal perde yıkama işleminden çok farklıdır. Özellikle panjurlarda yok gibi görünen lekeler, sıcak basınçlı buhar makinemiz ve merdane ile temizlenir, kir izi kalmaz.

Stor Perde Nasıl Silinir - Antalya Halı Yıkama

Stor-Perde-Yıkama - Berrak-Halı-Yıkama-Fabrikası-Antalya

Antalya stor perde yıkama firması , Antalya genelinde stor perde yıkama konusunda göstermiş olduğumuz performans ve gün geçtikce yükselen müşteri potansiyeli ile sizlere hizmet vermektedir. Stor perde yıkama işlemi çok hassas olunması gereken ve profesyonel ekip ve ekipmanlarla yapılması gerekmektedir.

Berrak temizlik stor ve zebra perdelerinizi kapıda teslim alarak dikkatli bir şekilde, yıkama fabrikamıza gelir. Bitkisel deterjanlarla makinalarda perdeleriniz kirlerinden arındırılır. Leke kontrolünden sonra kurumaya bırakılır Unutulmaması gereken bir konuda stor perde üzerindeki bazı lekeler çıkmamaktadır.

Tüm bu işlemlerin ardından paketleme yapılır. Daha sonra stor perdeler siz değerli müşterilerimize teslim edilir.
Stor perde nasıl yıkanır? Evde stor perde nasıl silinir? konuyla ilgili linkimize tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp