Koltuk Yıkama - Berrak Koltuk Yıkama

Antalya koltuk yıkama - Antalya Berrak Halı Yıkama

Evlerimizde bulunan koltuklar her zaman vazgeçilmezimiz, evimizin dekoruna uygun en özenerek seçtiğimiz eşyalardandır. Koltuklar evler için bu kadar önemliyken, temizliği ve koltuk yıkama işide o kadar önemlidir.

Vaktimizin büyük bir kısmını koltuklarımızda geçiririz, evimize geldiğimizde bazen kirli kıyafetlerimizle acaba koltuklara mikrop taşırmıyım diye düşünmeden koltuklara uzanırız. Eğer bir de evinizde evcil hayvan besliyorsanız, tüyleri çok fazla dökülüp koltuklara yapışır.

Bu durumda, koltuklar çok sık kullandığımız için evin en hızlı kirlenen eşyalarındandır.
Evlerimizin dekorunda ve estetiğinde oldukça yer kaplayan koltuklarımızın kirli ve lekeli görünmesi durumunda kimse koltuklara oturmak istemez.

Bu yüzden koltuk yıkama sağlığımız açısından da son derece önemlidir.
Berrak koltuk yıkama
Koltuk yıkamada yapılan en büyük yanlışlardan biri, koltukların derinlemesine temizleneceği kaliteli bir koltuk temizlik firmasına vermek yerine, ıslak bezlerle silmeye çalışmaktır. Bu şekilde koltuklarınızı tamamen temizlenmesi zordur, sadece kirlerin koltuk üzerindeki yerini değiştirmiş içerisine gömmüş olursunuz. Bu da uzun vadede son derece zararlıdır.

Eğer illa evde koltuk temizliğinizi kendiniz yapmak istiyorsanız, en kaliteli ve hijyenik temizlik malzemelerini kullanmanızı öneririz. Ancak bizim size önerimiz uzman bir koltuk yıkama firmasından düzenli olarak hizmet ve destek almanız olacaktır.
Koltuk Yıkama Hizmeti
Antalya’da Berrak koltuk yıkama servisimize başvurup, koltuklarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Klasik kanepeler, keçe kanepeler, kadife, nubuk ve keten gibi kanepeler için doğru yıkama işlemini sunuyoruz. Hizmetimiz için profesyonel Kärcher koltuk yıkama makineleri ve
ertifikalı temizleyiciler sunuyoruz; Sandalyeniz için verimli bir temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz.
Antalya Koltuk yıkama hizmeti
Her zaman farklı kumaş yapısı ve farklı lekelerle karşılaşıyoruz. İş tecrübemizi zenginleştiren bu durum emek ve bilgi gerektiren bir iştir. Kanepenizin kumaş, deri ve ahşap kısımları yıkandığında ayrı ayrı değerlendirilir. Koltuk yıkama hizmetimizi sizlere sunarken kullandığımız deterjan çok önemlidir. Lekeye özel şampuanlar kumaşın cinsine, rengine ve dokusuna göre özel olarak seçilir. Kimyasal işlem uygulanmış mı? Yoksa silinir mi? Sizden tüm bilgi ve detayları alıp gerekli yıkama yöntemini uyguluyoruz.
Profesyonel koltuk yıkamanın önemi
Koltuk şampuanı, profesyonel yıkama makinesi ve personelin tecrübesi hepsi bir arada uyumlu olmalı ki kaliteli bir temizlik işlemi gerçekleşebilsin. Bu detaylı hizmeti alırken hatalı işlemler sonucu zarar gören koltukları ve yapılan yanlış uygulamaları, müşterilerimizin iletişimi sonucu duymaktayız. Bu tür durumlarda düzeltmeler daha zor olmaktadır ve her yanlış işlemde koltugunuzun kumaşı daha fazla yıpranmaktadır. Uzman bir firmayla çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.
Koltuk yıkama ilaçlarımızın kumaşa asla zararı yoktur. Kumaşın yüzeyine zarar vermeden en fazla yarım inç yani kiri gerçekten hapseden alana müdahale etmek yeterlidir. Sandalye süngeriniz kir tutmaz çünkü kumaşta kir kalır. Uygun olmayan ıslak paspaslama bir sorun olabilir. Kumaşa kir bulaşmadan önce kaliteli ve uygun bir ilaçla makinede yıkanmalıdır.
Antalya koltuk yıkama hizmetini uzman koltuk yıkama ekibi ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde koltuk temizliği işinde çok iyi sonuçlarla karşılasırsınız. Riske atmayınız işi uzmanına bırakınız. Firmamız size her türlü desteği sunacaktır. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları
Antalya koltuk yıkama firmaları tarafından uygulanan ücretlere etki eden özellikler, koltuğunuzun kumaş yapısı, kaç kişilik olduğu, minderlimi düzmü olması bakımından fiyatlandırılmaktadır. Güncel fiyat listemize Antalya Koltuk Sandalye yıkama fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp