Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Hakkında bilinmesi gereken bilgiler.

Makine Halısı Nasıl Yıkanır

Makine halısı yıkama

Piyasada en çok yer alan halı çeşidi makina halılarıdır. Makine halısı otomatik makinelerde üretilmektedir. Çok uzun biçimde üretilen halılar muayyen ölçülerde kesilerek satışları yapılır.

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halı yıkama - Berrak Halı Yıkama Antalya

El dokuma halı yıkama hizmeti ile özenle dokunmuş halılarınıza zarar vermeden deformasyona uğramış olmadan emin bir halde yıkama hizmeti sunuyoruz.

Tay Tüyü Koltuk Nasıl Silinir? - Nasıl Yıkanır?

Tay Tüyü Koltuk Nasıl Silinir? - Nasıl Yıkanır?

Tay tüyü Koltuk Nasıl Silinir? Tay tüyü koltuklar rahatlık bakımından günümüzde oldukça tercih edilmeye başlanmıştır. Ancak tay tüyü koltukların yıkama ve temizleme işlemleri oldukça zordur.

Koltuktan Leke Çıkarma Yöntemleri

Koltuktan lekeler nasıl çıkar - Berrak Halı Yıkama Antalya

Koltuk Lekelerini Temizleme Yöntemleri Koltuklarında leke oluşanların genel hatlarıyla yapmış olduğu ilk şey Google’da şu şekildeki bir arama yapmaktır: Koltuktan lekeler nasıl çıkarılır?

Antalya Yatak Yıkama

Antalya Yatak Yıkama

Antalya Yatak Yıkama

Evde yatak yıkama hizmeti vermektedir. Yatak temizleme hizmeti, yerinde yatak temizliği firmamızın sunduğu hizmet portföyünde çok önemli bir yer tutmaktadır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk Yıkama - Temizleme

Koltuklar evlerimizin iş yerlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Zamanla lekeler oluşmuş, kirlenen koltuklar uzman bir koltuk yıkama firması tarafından yıkama yapılması gerekir.

Stor Perde Yıkama - Antalya

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama

Stor Perde işi çok hızlı gelişmesiyle piyasada sağlam bir yerde bulunan Berrak halı ve Perde Yıkama hizmetinizdedir.

Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan Battaniye Yıkama

Battaniye Yorgan yıkama

Battaniyelerin ve yorganların uygun koşullar altında yıkanması ve kurutulması işlemlerinden sonra ilk günkü temizliği ile kullanılabilmektedir.

Yerinde Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama Antalya

Yerinde Halılar büyüklüğü açısından Yere Sabitlendiğinden dolayı, hem cebinizi ayrıca zamanınızı etkiler. Profesyonel ekibimiz ve son sistem makinelerimizle Antalya Yerinde Halı Yıkama işinde de yılların vermiş olduğu tecrübemizle taleplerinizi karşılamaktayız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp