Evde Halı Temizleme Yöntemleri

Antalya halı yıkama - Evde halı nasıl temizlenirEvde Halılar Nasıl Temizlenir

Halılarım çok fazla kirleniyor. Öyle ki hemen her gün elektrik süpürgesi ile süpürüyorum. Acaba halıyı silmek ne derece işe yarar. ? Halıyı silmenin verdiği yorgunluk, bel ve sırt ağrıları? Kafanızdan geçen tüm soruları duyar gibiyiz.

Halılar evlerimizin en çok en sık kirlenen eşyaların başında gelmektedir. Bu nedenden dolayı senede en az iki kere profesyonel halı yıkama firmaları tarafından yıkanması gerekmektedir.arı evde elimizle sildiğimizde hijyenik olurmu?

Halı Yıkama hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir? Kısaca göz atalım.

Çok fazla halı yıkama yapılması durumunda halılar parlaklık ve canlılığını kaybederler.

Bu durum kesinlikle yanlıştır. Halılar hijyenik, temiz ve parlaklığını koruması için senede en az iki kez Halı Yıkama Firmaları tarafından yıkanmalıdırlar.

Halılarımızı evde elde silindiği zaman fazla bastırmaktan dolayı halının üzerindeki tüyler zarar görecektir. Bunun yanı sıra elde silme sırasında halının üzerindeki toz ve bakteriler yukarıya çıkmak yerine halının tüylerinin en altına doğru itilirler ve bu yapılan işlem hijyen açısından fayda sağlamaz aksine zararlıdır.

Halı Yıkama Firmaları Halılarımı doğru temizler mi? Yoksa ben kendim mi yıkamalıyım.

Her işte olduğu gibi halı yıkama firmaları arasında da merdiven altı diye tabir ettiğimiz işini son derece kötü yapan Halı Yıkama yerleri de vardır. Bu tür yıkama yapan işletmeler hijyenden yoksun, kullanılan malzemeler yetersiz ve yıkama yaptıkları deterjanlar ağır kimyasallar içermektedir. Bu yüzden halılarınızın başına ne geleceği belli olmaz. Bir bakmışsınız halının renkleri solmuş kullanılamaz durumda.

Fakat Profesyonel Halı Yıkama fabrikaları halılarınızı ilk günkü gibi temizlik, parlaklık ve yenilikte kalmasını sağlar ve hijyenik halı temizliği yapar.

Halı Yıkamada her konuda güvenilir adresiniz Berrak Halı Yıkama, firmasıdır. Her semte ücretsiz servisimizle yılın dört mevsiminde en iyi Halı Yıkama hizmetini vermekteyiz. Halı yıkama işlemi sırasında halılarınızı ekolojik şampuanla yıkama yaparak ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.