El dokuma Halısı Yıkama

Antalya El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuması Halı Yıkama - Antalya Berrak Halı Yıkama El dokuma halılar iplik yapısı, dügüm sıklıgı, boya yapısı, kalitesini ön plana çıkarır.

El dokuma halılarımız, emek verilerk dokunmuş halılardır. Ülkemizde yöresel El dokuma halıları ile dünyaya ün salmıştır. Her yörenin kendine özel yünü, yünü boyası ve motifi vardır. El dokuma halılarımızın evde temizleme işi oldukça zordur. Genellikle balkonlarda yıkama yapan kişiler bilmeden halılara zarar vermektedirler. Bu genellikle boyalı halılarda boyaların birbirine karışmasıyla oluşur. Bu gibi durumlarda uzman bir halı yıkama firması aramak zorunda kalırsınız.

El dokuma halılarınızı yıkama firmalarına verirken son derece dikkatli olun, kullanılan şampuan özel olmalıdır ve yünün boyasını koruyan ürünlerle yıkanması gerekir.Eğtimi olmayan halı yıkama şirketleri'nin El dokuma halılarınıza zarar verebileceğinizi unutmamanızı tavsiye ederiz.

Bu tür halı çeşitlerinin yıkanması, temizlenmesi uzman, profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Antalya Berrak halı yıkama firması sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunmaktadır.