Çin Halı Yıkama

Çin Halı Yıkama

Antalya Berrak Halı Yıkama Fabrikasında Yıkanan Çin HalısıÇin halısı genellikle Hereke halısına benzemektedir. Fakat elde değil makinelerde dokunan halı türüdür. Yıkanması büyük özen gerektirir. Çin halısı doğru yıkama şekliyle yıkanmadığı zaman kolaylıkla renklerinde solma, renklerinin birbirine karışması ve kolayca deformesyona uğrayan halılardandır.

Kullanım şekli keyif verici olmasıyla birlikte yıkanması için profesyonellik, uzmanlık gerektiren Çin halı yıkama hizmetini üstün kalitede sizlere sunmaktayız. Yumuşak fırçalı özel halı yıkama makinelar ile insan sağlığına zararlı olmayan, doğal halı şampuanlarla yıkadığımız Çin halılarınız asla deforme olmaz..

Çin Halısı Nasıl Yıkanmalıdır?

Çin halısı yıkaması yapılırken şunlara çok dikkat edilmesi gerekir.

  1. Halı, ne çok sıcak, ne de çok soğuk su ile yıkanmamalıdır. Yüksek ısıda yıkanan Çin halısında bozulmalar olur. Çin halısı 25-30 derecede su ile yıkanmalıdır.
  2. Yıkama işlemi bekletilmeden hızlı bir şekilde, yıkanması gerekmektedir. Aksi halde halının renkleri ve üzerindeki desenler birbirine karışabilir.
  3. Su ile durulama yapılırken nazik ve derinlemesine yapılması gerekmektedir. Bu işlemler yapılmaz ise halının iplikleri dökülmeye başlayabilir.
  4. İnsan ve çevreye zararsız kimyasal içermeyen doğal şampuanlarla yıkanması gerekir. Aksi taktirde halının ağır kimyasallarla yıkanması halıyı tamamen kullanılamaz hale getirir.
  5. Halı kurutma esnasında güneş ışığına maruz kalmadan, kapalı sadece hava akışı olan yerde kurutulmalıdır.

AKLINIZDA OLSUN

Halı Yıkamada Firma Seçimi

Halı Yıkamada Firma Seçimi

Ucuza Halı Yıkama

Ucuza Halı Yıkatmak

Halı Nasıl Yıkanır

Halı Nasıl Yıkanır

Halıda Evde Çamaşırsuyu Kullanımı

Evde halı silerken çamaşırsuyu kullanılırmı

Halı çeşitleri nelerdir

Halı Çeşitleri Nelerdir

Halı Yıkama Hakkında

Halı Yıkamada Doğru Bilinen Yanlışlar.