Antalya Yatak Yıkama Firması

Yatak Yıkama Temizleme

Antalya-Yatak-Yıkama- Berrak Halı Yıkama Fabrikası Antalya

Yatak yıkama işinin en az yılda bir defa yıkanması gerekmektedir. Antalya'da yatak yıkama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz. Halıları ve koltuklarınızı yılda en az bir kez yıkatmaktasınız. Hayatımızın yaklaşık olarak üçte birini yatakta uyuyarak geçirmekteyiz. Evimizde kullandığınız Koltuklarınızı güvendiğiniz yatağınızdan daha fazla yıkatıyorsunuzdur. Tamamen yanlış olan bu alışkanlıkları değiştirmek gerekir. İyi bir uyku geçirmek, düzenli aralılarla temizlenen bir yatak ile daha iyi olacaktır. Yıkama yapılmayan yataklardan zaman içerisinde hastalıklara, enfeksiyon ve alerji yakalanma riskiniz yüksek olur. Yatakların belirli zamanlarda yıkanması gerekmektedir.

Az miktarda su kullanılarak uygulanan yatak yıkama ve temizleme süresinde yatağınız sadece 3-4 saat içerisinde kurur. Kullandığımız özel ekolojik deterjanlarla yatak yıkama yaparak üzerinde zamanla oluşan bakteri ve maytları yok etmiş oluruz. Geriye iyi bir uyku çekmeniz için tertemiz bir yatak bırakırız.

Dikkat edilmesi gereken en önemli konu; Yatak Yıkama yaptığımız makinanın vakum gücünün yüksek olması gerekir aksi taktirde ıslatılan yüzeyin altına su kaçarsa zamanla nem kokusuna ve maytların daha çok üremesine neden olur.

Berrak Yatak Yıkama Firması olarak uzun yıllardır yapmış olduğumuz işlerin arkasındayız. Müşteri memnuniyeti, yaptığımız işlerin iyi olması önceliklerimiz arasında ilk sırada gelmektedir.

Antalya'da Yatak Yıkama adı altında birçok merdiven altı diye tabir etiğimiz işletmeler bulunmaktadır. Çoğu bilgiden yoksun neyle, nasıl, ne şekilde yıkama yapılması gerektiğinide bilmez. Temizleme yapılan deterjanların muhakkak mikrop öldürücü özelliği olması gerekmektedir. Ucuz Yatak Yıkama yapan firmalar ne olduğu belli olmayan deterjanlarla, baştan sağma iş yapmaktadır. Bu nedenlerden dolayı yıkama yaptıracağınız yeri iyi araştırmalısınız.

Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları tek kişilik ve çift kişilik olarak ayrılmaktadır. Konuyla ilgili bilgileri iletişim numaramızdan arayarak alabilirsiniz.