Halı Yıkama Antalya Kepez

Kepez Halı Yıkama
Antalya Kepez - Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Antalya Kepez Halı Yıkama olarak On iki yılı aşkın süredir kepez'de halı yıkama ve müşteri memnuniyetinde sektör lideriyiz.
Berrak Kepez Halı Yıkama firması, yerel olarak sahip olunan ve işletilen bir halı yıkama işletmesinden daha fazlasıdır.
Biz sadece halı temizliğinden daha fazlasında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan seçkin bir ekibiz. Halı temizliğinin yanı sıra döşeme temizliği ile ilgili diğer sayfalarımıza da göz atabilirsiniz.
Ev ve iş yerinizdeki halılarınızın koku, leke veya sadece genel temizliği için bağışladığınız halıları, profesyonel ekibimiz türüne, cinsine ve sorununa göre sınıflandırır ve önlemler, özel işlem uygular.

Güler yüzlü hizmet veren profesyonellerimiz, ihtiyaçlarınızı anlamak ve en ucuz çözümü belirlemek için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır.

Ücretsiz servis ve önceden ne ödeyeceğiniz hakkında bilgi veren ekibimiz müşteri memnuniyetini ilke edinmişlerdir.
12 seneyi aşkın tecrübemizle, kepez bölgesinde evlere ve iş yerlerine hızlı ve detaylı halı temizliği sağladık. Kaliteli halılarınızı ve mobilyalarınızı aynı kalitede tedavi etmemiz için bize güvenebilirsiniz.
Profesyonel halı yıkama uygulamalarımız halılarınızı orijinal güzelliklerine geri döndürebilir ve halılarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabiliriz. Halı ve koltuklarınızın temizliği için bizimle iletişime geçin.
Kepez Halı Yıkama Evinizden veya iş yerinizden halınızın alındığı andan itibaren sadece çevre dostu ürünlerle temizlik işlemine başlıyoruz. Mümkün olan en kapsamlı temizliği sağlıyoruz.
Halı lifleri kiri gizlemek ve ışığı yansıtmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle halıdaki kir, düz zemindeki kadar belirgin değildir, ancak zemin yüzeyde kalır ve kolayca görülebilir. Halının lekelere karşı koyabilmesinde için, düzenli bir temizlik halılarınızın ömrünü ve görünümünü uzatır.
Kepez halı yıkama olarak profesyonel temizliği, görünümü iyileştirirken, halıda biriken kir, toprak ve alerji kalıntılarını ortadan kaldırır. Bitki Bazlı ürünler çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenlidir ve size mümkün olan en iyi temizliği garanti eder ve halı fabrikamız ve makine fırçalarımız sürekli temizlenir.
El yapımı bir halı, duvardan duvara halı ile aynı değildir, bu yüzden Kepez halı yıkama fabrikası olarak onları farklı şekilde temizleriz.
Halı temizleme tesisimizde, ıslak temizleme işleminden önce halı tozlarını temizlemek için imakineler kullanırız.

Tüm kilimler, renk vereceğinden emin olmak için test edilir ve solma sorunu olan el dokuması kilimlerin özel bir yöntemle karışması engellenir.
Kepez'de profesyonel halı temizliğine ihtiyacınız varsa, uygun fiyata harika temizlik hizmetleri sunuyor.