Antalya Halı Yıkama Fabrikaları

Antalya Halı Yıkama ve Temizleme Fabrikası

Antalya Berrak Halı Yıkama Fabrikası

Antalya Halı Yıkama Fabrikaları, arasında ilk sırayı alan Berrak halı yıkama fabrikası on yıl gibi uzun bir süredir müşterilerin ihtiyaç duyduğu halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, yerinde halı yıkama hizmetleri vermektedir. Antalya da en uygun, ucuz halı yıkama fiyatları ile kalitemizden ödün vermeden naturel şampuanla halılarınızı yumuşak, parlak ve temiz yıkama yapmaktadır.

Antalya Halı Yıkama Fabrikaları denilince akla birçok halı yıkama, halı temizleme yerleri gelmektedir. Fakat tam anlamıyla Halı Yıkama Fabrikası, Tesisi olmak için öncelikle halı yıkama makinası, halı çırpma makinası, halı paketleme makinası ve bunlara ek olarak halı kurutma odası olması gerekmektedir. Günümüz koşullarında bu saydıklarımızın toplam maliyetleri ileri düzeyde rakamlar teşkil etmektedir. Bu nedenden dolayı her halı yıkama işi yapanın biz halı yıkama fabrikasıyız deme şansı yoktur.

Biz Antalya Halı Yıkama Fabrikası; olarak otomatik makinalar da altı adet rulo fırçayla el değmeden iki kez deterjan lama ve iki kez su durulaması yapılarak alt fırçalarla arka yüzeyleri de temizlenerek en üst düzeyde teknolojiyi kullanmaktayız. Halıları güneş ışığına maruz kalmadan kapalı ortamlarda kurutmaktayız. Bildiğiniz üzere güneşe karşı asılması halinde renk solmasına neden olmaktadır. Bu yüzden Antalya da en iyi halı yıkama fabrikaları ve en iyi halı yıkamacı ile çalışmak önemlidir. Halı yıkama ve halı temizleme yapılırken doğru ekipmanlar kullanılmalı, kullanım alanları hijyenik olup, bitkisel, ekolojik zarar vermeyen halı yıkama şampuanı kullanılmalıdır.

Halı yıkama fabrikaları, halı yıkama ve halı temizleme maksadıyla kurulmuş ve çeşitli türden halıları yıkama profesyonelliği kazanmış fabrikalardır. İçlerinde halı yıkama makinaları, toz alma makinası, halı sıkma makinası ve halı kurutma odası gibi halı yıkamada kullanılan makinaları tedarik eden halı yıkama fabrikaları rakamları, özellikle kanal boylarında, yol kenarlarında, sokaklarda halı yıkamanın yasak olmasından sonra artış göstermiştir.

Halılar yıkama yapılırken hijyen en öncelikli konulardan birisi olduğu için, halı yıkama fabrikaları kurulurken bu hijyen konusu mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Kendini halı yıkama fabrikası olarak tanıtan oto yıkama işletmelerinden de bu anlamda uzak durmak gerekir.

Halı yıkama fabrikalarında kullanılan halı yıkama makinaları önceden hazırlanmış su tanklarının içerisine karıştırılmış halı yıkama şampuanı kullanılarak halının şampuanlanması sağlanmış olur. Şampuanlanan halı fırçaların sağa sola hareket etmesiyle çitileme işlemi gerçekleşir. Günümüzde kimi halı yıkama fabrikaları bütçelerine bağlı olarak yirmi bir fırçalı halı yıkama makinası kullanırken, kimisi de dört fırçalı makine kullanmaktadır.

Antalya'daki halı yıkama fabrikaları günümüzde kullanılan otomatik halı yıkama makinaları ile hizmet verenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Fakat her makinası olan halıyı çok iyi yıkar tezi kesinlikle yanlıştır. Burada ön plana çıkan asıl konu kullanılan deterjanın ne derece iyi olduğudur. Kalitesiz deterjanla halıyı makinada ne kadar fırçalarsanız fırçalayın sonuç alamazsınız. Antalya Berrak Halı Yıkama Fabrikası birinci sınıf deterjanlar ve uzman ekibiyle hizmet vermektedir.