Antalya Halı Yıkama - Fabrikaları - Firmaları

Antalya Halı Yıkama Firması

Güvenilir Halı Yıkama Firması

Antalya halı yıkama; Berrak Halı Yıkama Firması 11 yıldır Antalya genelinde Profesyonel olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Amacımız size kaliteli hizmet verirken, en ucuz ve ekonomik halı yıkama fiyatları ve müşteri memnuniyeti ile çözüm ortağınız olmaktadır.

Şirketimiz sadece halı temizleme yapmamaktadır. Diğer taraftan Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, yerinde halı yıkama, Stor Perde Yıkama gibi temizlik hizmetlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Antalya Berrak halı yıkama şirketi, halılarınızı özel bitkisel bazlı halılara zarar vermeyen şampuanlarla halı yıkama yapmaktadır. Halılarınız servis araçlarımızla, görevli personel tarafından makbuz karşılığı teslim alınır ve karışıklık yaşanmaması için halıların arkası etiketlenir. Fabrikamıza getirilir. Fabrikada önce toz alma, sonra yıkama-temizleme, en son olarak ta kurutma işlemi bitirilen halılar poşetlenerek sevkiyata hazır hale getirilir ve tekrar sizlere teslim edilir.

Halı Yıkama

Halı yıkama Antalya veya Antalya halı yıkama araştırmalarınıza karşılık gelen bir çok sayıda halı yıkama firmalarıvar. Ancak halılarınızı teslim edeceğiniz firmayı iyi araştırılması gerekir.

Yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar var. Öncelikle halı yıkama işinde kaç yıldır hizmet verdiği, yıkama yerinin hijyenik olup olmadığı, ne tür deterjanlar kullandığı, halı askı alanlarının yol kenarında mı yoksa kapalı ortamlarda mı kurutma yaptığı, hangi halı nasıl yıkanır biliyor mu gibi araştırılması gereken konular yer almaktadır.

Berrak halı yıkama fabrikası yukarıda belirtilen tüm özelliklere uyup en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Bu konuda oldukça bilinçli hareket ediyoruz ve kullandığımız halı yıkama şampuanları ekolojik olup çevreye ve kişilere kesinlikle zararı yoktur.

Halı yıkama hizmetlerimiz, fark yaratan yıkama kalitemiz ile her zaman ön planda olmaya devam ediyoruz.

Antalya'nın bütün bölgelerine ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler bizlerin işimizi ne derece iyi yaptığımızın kanıtıdır.

Diğer müşterilerimiz gibi her türlü sorunlarınızda bizi arayabilirsiniz. Bir gün aramızda sizleri de görmek isteriz. Unutmayın ki kalite asla tesadüf değildir.