Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama: Temizlik ve Lekelerden Kurtulmanın En Etkili Yolu

Antalya'da halı yıkama alanında bulunan firmamız on üç yıldır Antalya genelinde Profesyonel olarak halı, koltuk, yatak, yorgan, battaniye hizmeti vermektedir. Amacımız size kaliteli hizmet verirken, en ucuz ve ekonomik halı yıkama fiyatları ve müşteri memnuniyeti ile çözüm ortağınız olmaktadır.

Firmamız, halılarınızı özel bitkisel bazlı şampuanlarla yıkama yapmaktadır. Halılarınız servis araçlarımızla, görevli personel tarafından makbuz karşılığı teslim alınır ve karışıklık yaşanmaması için halıların arkası etiketlenir. Fabrikamıza getirilir.

Fabrikada önce toz alma, sonra yıkama-temizleme, en son olarak ta kurutma işlemi bitirilen halılar poşetlenerek sevkiyata hazır hale getirilir ve tekrar sizlere teslim edilir.

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı YıkamaAntalya'da araştırmalarınıza karşılık gelen bir çok sayıda halı yıkama şirketleri var. Ancak halılarınızı teslim edeceğiniz firmayı iyi araştırılması gerekir.

Halı Yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar var. Öncelikle bu işde kaç yıldır hizmet verdiği, yerinin hijyenik olup olmadığı, ne tür deterjanlar kullandığı, askı alanlarının yol kenarında mı yoksa kapalı ortamlarda mı kurutma yaptığı, hangi halı nasıl yıkanır biliyor mu gibi araştırılması gereken konular yer almaktadır.

Şirketimiz yukarıda belirtilen tüm özelliklere uyup en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Bu konuda oldukça bilinçli hareket ediyoruz ve kullandığımız şampuanlar ekolojik olup çevreye ve kişilere kesinlikle zararı yoktur.

Hizmetlerimiz, fark yaratan kalitemiz ile her zaman ön planda olmaya devam ediyoruz.

Antalya'nın bütün bölgelerine halı yıkama alanında ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler bizlerin işimizi ne derece iyi yaptığımızın kanıtıdır.

Diğer müşterilerimiz gibi her türlü sorunlarınızda bizi arayabilirsiniz. Bir gün aramızda sizleri de görmek isteriz. Unutmayın ki kalite asla tesadüf değildir.

Halı Yıkatırken Nasıl Firma Seçmeliyiz?

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama FirmasıHalı Yıkama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antalya bölgesindeki halı yıkama firmaları profesyonellik anlamında bir çoğu sınıfta kalmaktadır. Halı çeşitlerini, hangilerinin nasıl temizleme ve yıkanacağını bilmediği için yıkama sonrasındaki sonuçlar da çok olumlu olmamaktadır.

Halıların derinlemesine yıkanması son derece önemlidir. Baştan sağma yapılan işin hijyenik olması kesinlikle söz konusu bile olamaz. Çünkü dib kısmında toz ve bakteri mikrop saçan birçok şey yer almaktadır. Derinlemesine temizleme yapılmayan, ne kadar yıkanmış olsa bile istenen sonuçları ne yazık alamazsınız. Bu nedenlerden dolayı Halı Yıkama Firması seçerken iyi araşırma yapılmalıdır.

Halı Temizleme Sektörde Kaç Yıldır Hizmet Veriyor?

Konusunda profesyonel yardım almak istediğinizde ilk önce firmanın sektörde ne kadar zamandır bu işi yaptığı konuların içerisinde yer almaktadır. Yeni açılmış bir firma ise deneyimden uzak olduğu için ortaya güzel sonuçlar çıkarması çokta mümkün olmayacaktır. Bu yüzden araştırma içerisine girdiğinizde uzun seneler bu sektörde yer almış olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekir.

Yıkatmaya verdiğiniz firma sektörde marka haline gelmişse, halınızı korkmadan emanet edebilirsiniz. Diğer bir konu ise halı yıkama firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında ise şimdiye kadar şirketiyle ilgili şikâyet alıp almadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Halı Yıkama Yaparken Doru Ekipmanlar Kullanıyor Mu?

Yıkama yapılırken halıların yapısına zarar vermemesi için kullanılan ekipmanların da neler olduğu oldukça önemli bir konudur. Doğru ekipmanları yıkama sırasında kullanıyor mu öğrenmelisiniz. Çünkü her tür aynı şekilde yıkanmaz, El Dokuma, yün türlerinin yanı sıra makine grubunda da farklı ekipman sistemleri kullanılmaktadır.

Halı Yıkama Ürünleri Nelerdir?

Genellikle bu sektördeki firmalar işin ucuzuna kaçarak bulaşık deterjanı, kostikli ürünleri tercih etmektedirler. Bu tür ürünler kimi zaman, özellikle yün cinslerine zarar vermektedir. Yüzeyleri yumuşak olması gerekirken tam tersine sertleşmektedir. Biz Antalya Berrak Halı Yıkama Fabrikası olarak ekolojik, yumuşaklık ve parlaklık veren şampuanlar kullanıyoruz.Kesinlikle çamaşır suyu, klor gibi ağarıcı ürünler kullanmıyoruz. Her konuda çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz