Antalya Halı Yıkama Firması

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Antalya'da halı yıkama alanında bulunan firmamız 12 yıldır Antalya genelinde Profesyonel olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Amacımız size kaliteli hizmet verirken, en ucuz ve ekonomik halı yıkama fiyatları ve müşteri memnuniyeti ile çözüm ortağınız olmaktadır.

Firmamız, halılarınızı özel bitkisel bazlı şampuanlarla yıkama yapmaktadır. Halılarınız servis araçlarımızla, görevli personel tarafından makbuz karşılığı teslim alınır ve karışıklık yaşanmaması için halıların arkası etiketlenir. Fabrikamıza getirilir.

Fabrikada önce toz alma, sonra yıkama-temizleme, en son olarak ta kurutma işlemi bitirilen halılar poşetlenerek sevkiyata hazır hale getirilir ve tekrar sizlere teslim edilir.

Antalya Halı Yıkama - Berrak Halı YıkamaAntalya'da araştırmalarınıza karşılık gelen bir çok sayıda halı yıkama şirketleri var. Ancak halılarınızı teslim edeceğiniz firmayı iyi araştırılması gerekir.

Yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar var. Öncelikle bu işde kaç yıldır hizmet verdiği, yerinin hijyenik olup olmadığı, ne tür deterjanlar kullandığı, askı alanlarının yol kenarında mı yoksa kapalı ortamlarda mı kurutma yaptığı, hangi halı nasıl yıkanır biliyor mu gibi araştırılması gereken konular yer almaktadır.

Şirketimiz yukarıda belirtilen tüm özelliklere uyup en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Bu konuda oldukça bilinçli hareket ediyoruz ve kullandığımız şampuanlar ekolojik olup çevreye ve kişilere kesinlikle zararı yoktur.

Hizmetlerimiz, fark yaratan kalitemiz ile her zaman ön planda olmaya devam ediyoruz.

Antalya'nın bütün bölgelerine halı yıkama alanında ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler bizlerin işimizi ne derece iyi yaptığımızın kanıtıdır.

Diğer müşterilerimiz gibi her türlü sorunlarınızda bizi arayabilirsiniz. Bir gün aramızda sizleri de görmek isteriz. Unutmayın ki kalite asla tesadüf değildir.